Archiv

RYBÁŘSKÝ PLES

  28. února 2019

V úterý 26. února se v domově B konal, díky podpoře ze strany zaměstnanců a sponzorů, RYBÁŘSKÝ PLES. Naši uživatelé tak měli možnost zaposlouchat se do hudby, která se nesla v duchu vody a přírody, od kapely rodiny Šestákovy. K navození plesové atmosféry vystoupili tanečníci z klubu Fortuna Zlín. Pro uživatele byla připravena bohatá tombola a nechyběla ani káva a zákusek. Odpoledne se díky všem zúčastněným moc vydařilo a my za to všem, kteří se na této akci podíleli, srdečně děkujeme.

Číst více

Vystoupení dětí ze Smoliny

  26. února 2019

Do domova B, v pátek odpoledne (22. února), zavítala vzácná návštěva z dětského domova ze Smoliny. Setkání se všem uživatelům moc líbilo, protože děti si připravily krásné pásmo vystoupení. Navíc každý účastník dostal od dětí malou pozornost.

Číst více

Ples hudby, tance a elegance

  26. února 2019

Díky štědrosti sponzorů se konal ve čtvrtek 21. února v SENIORu, domově C, PLES HUDBY, TANCE, ELEGANCE. Celá akce se nesla v duchu hesla „kdo tancuje, nestárne“, které hned v úvodu akce přinesly na kartičkách modelky při módní přehlídce společenských oděvů. Součástí programu byla bohatá tombola a několik tanečních vystoupení. K tanci i poslechu hrála kapela GAUDEUS.

PODĚKOVÁNÍ SPONZORŮM – chceme tímto vyjádřit velké poděkování všem firmám a individuálním dárcům, jež přispěli k realizaci našeho PLESU – finančně i věcnými dárky do tomboly. Díky patří především firmě Perfect Distribution ČR, Společnost UNTRACO, firmě FONERGY s.r.o.. Dále dlouholetým příznivcům našeho domova – paní Marii Vacátkové, paní Janě Línkové a paní Sylvě Březíkové. Také děkujeme blízkým našich seniorů za finanční úhradu občerstvení a dary do tomboly a všem zaměstnanců za pomoc s přípravou a realizací této ojedinělé akce.

VELKÝ DÍK patří všem tanečníkům, kteří se bezplatně postarali o krásný program plesu: Taneční centrum Orianadance, Zlín z. s. – Marie Vaněčková a Taneční škola A. & A. Mědílkovi Zlín. Vážíme si Vaší štědrosti!

 

Číst více

Canisterapie s jezevčíky

  22. února 2019

Radostné a láskyplné chvilky prožívají naši senioři ve společnosti jezevčíků canisterapeutky Markéty Mišákové, která k nám do SENIORu pravidelně dochází i v tomto roce 2019. Pro seniory má kontakt s těmito milými zvířátky hluboký význam, v jejich společnosti zapomenou na vše, co je trápí či bolí. Ve čtvrtek 21. února se uskutečnila CANISTERAPIE v domově B.

Číst více

Kavárna Pohoda v „Béčku“

  22. února 2019

V budově B domova Senior jsme opět otevřeli oblíbenou kavárnu Pohoda, pro naše uživatele. Za poslechu příjemné hudby, jsme si mohli pochutnat na zákuscích, chlebíčcích a originálních zmrzlinových pohárech. Spokojené úsměvy svědčí o všem. Mňam!

Číst více

Příprava dobrot na Ples

  22. února 2019

8. týden letošního roku se v SENIORu C nesl v duchu příprav na náš každoroční ples, který proběhl 21. února 2019. Senioři společně napekli tři druhy slaného pečiva a dva druhy čajových sušenek. Práce jim šla od ruky! A ples mohl začít.

Číst více

Ochutnávka belgické čokolády

  20. února 2019

V jídelně budovy B (úterý 19. února) proběhla, pro velký úspěch opakovaně, „vonící“ a příjemná přednáška o výrobě Belgických pralinek. Součástí akce byla i ochutnávka nejen pralinek, ale i višní v hořké čokoládě, lanýžů, tyčinek a dalších sladkostí…

Číst více

Beseda o cestování – KEŇA

  26. února 2019

V domově C se v pondělí 18. února konala beseda o cestování s názvem KEŇA, kterou si pro nás připravila paní PhDr. Hana Karásková. Z poutavého vyprávění jsme se během besedy dozvěděli mnoho zajímavostí o místech, které PhDr. Karásková navštívila. Celá beseda byla také doplněna fotografiemi z cest. Tímto moc děkujeme.

 

Číst více

Na návštěvě s Lili

  22. února 2019

V pondělí 18. února se uživatelé v domově B mohli potěšit z návštěvy naší „paní králíkové“ Lili (ramlice). Pro seniory je to velmi oblíbená terapie.

Číst více

Olympiáda zručnosti a postřehu

  20. února 2019

Ve čtvrtek 14. února, v budově B, proběhla velká Zimní olympiáda, všichni uživatelé si mohli vyzkoušet tradiční zimní sporty, ale také netradiční disciplíny, zasoutěžit si, pobavit se, ale hlavně strávit společně čas. Z Olympiády odcházeli všichni s pocitem vítězství.

Číst více

Naši partneři