Čtvrtý den našeho Týdne s Baťou byl plný smíchu, radosti, vzpomínek a krásné energie, která naplnila celou společenskou místnost. ❤️ ...
📸🐾 Středeční dopoledne patřilo úsměvům a pejskům!
Klienti, kteří měli zájem, se mohli nechat vyfotit u našeho krásného fotoplátna s motivem pejsků. Atmosféra byla uvolněná, radostná a plná smíchu – mnozí z nás si zavzpomínali na svá chlupatá zvířecí přátelství. 📷❤️ Společné focení jsme si moc užili a ti, kteří se nechali zvěčnit, si domů odnesli krásnou fotografii na památku. 🐶🌟



















