Čtvrtý den našeho Týdne s Baťou byl plný smíchu, radosti, vzpomínek a krásné energie, která naplnila celou společenskou místnost. ❤️ ...
🎥🏔️ Dnešní dopolední aktivizace proběhla formou filmového okénka a poznávacího cestování po Rakousku.
Při šálku dobré kávy a sklenici pramenité vody ☕💧 jsme se společně vydali objevovat krásy našich sousedů.
Navštívili jsme například Vídeň, Graz, Korutany, Bad Gastein, Innsbruck či Salzburg a obdivovali nádhernou přírodu i historická místa. Klienti měli možnost zhlédnout majestátní pohoří, průzračná jezera, termální lázně, vinice, historické domy, vodopády, zoologické zahrady i další zajímavé atrakce. 🌿🏞️
Po zhlédnutí cestopisu jsme si společně o navštívených místech povídali, sdíleli své vzpomínky na cestování a dojmy z krás rakouské přírody i měst. 😊
Celé dopoledne se neslo v příjemné atmosféře a bylo krásně stráveným časem plným poznání, vzpomínek a společných zážitků. ✨



















