Čtvrtý den našeho Týdne s Baťou byl plný smíchu, radosti, vzpomínek a krásné energie, která naplnila celou společenskou místnost. ❤️ ...
☕ Dnešní dopolední aktivizace proběhla v duchu filmového okénka a cestování. Společně jsme se při dobré kávě a sklenici vody vydali na poznávací cestu po krásách Polska.
Navštívili jsme například Varšavu, Mazury, hrad Malbork, Gdaňsk, Lodž, Zakopané i historický Krakov. Klienti měli možnost obdivovat nádherné kostely, zajímavou architekturu, tradiční manufaktury a lidové zvyky. Nechyběly ani záběry na malebnou přírodu, pastviny, vodstvo, zvířata či známé solné doly.
Film v mnohých vyvolal vzpomínky na cestování, dovolené a objevování nových míst. Dopoledne se neslo v příjemné atmosféře, plné sdílení, radosti a nových zážitků. 🌍✨



















