Čtvrtý den našeho Týdne s Baťou byl plný smíchu, radosti, vzpomínek a krásné energie, která naplnila celou společenskou místnost. ❤️ ...
🍪🌸 Dnešní dopolední aktivizace se nesla ve znamení společné přípravy na úterní oslavu Dne dětí.
Klienti se s chutí zapojili do pečení koláčků, které budou součástí připravovaného programu. Práce šla všem krásně od ruky a bylo radost sledovat, s jakým nadšením a pečlivostí se do činnosti pustili. 👩🍳🧑🍳
Velmi nás potěšila také pomoc děvčat z Klubu důchodců z Baťova, která přispěla nejen šikovnýma rukama, ale i dobrou náladou a příjemnou společností. 🤝💖 Společná práce podpořila spolupráci, komunikaci i pocit sounáležitosti a opět ukázala, jak cenná jsou tato setkání.
Po dokončení koláčků jsme si dopřáli šálek dobré kávy a pramenitou vodu ☕💧. Příjemné dopoledne jsme zakončili poslechem našich oblíbených písniček 🎶, které navodily pohodovou atmosféru a vykouzlily nejeden úsměv na tváři. 😊
Bylo to krásně strávené dopoledne plné vůní, radosti, společné práce a těšení se na nadcházející Den dětí. ✨🌼 Děkujeme Klubu důchodců z Baťova za milou pomoc a společnost. ❤️



















