Čtvrtý den našeho Týdne s Baťou byl plný smíchu, radosti, vzpomínek a krásné energie, která naplnila celou společenskou místnost. ❤️ ...
Dnešní den byl plný emocí, vděčnosti a obyčejné lidské dobroty… 💛
Slavili jsme Mezinárodní den pečovatelů a díky krásné spolupráci se ZŠ Mánesova a MŠ Zahradní 1202 se podařilo připravit nádherné překvapení pro všechny naše pečující – pečovatelky, zdravotní personál i další pracovníky, kteří každý den s láskou pečují o naše seniory.
Dopoledne jsme společně s dětmi z mateřské školy obcházeli naše pečující. Odpoledne se přidaly i děti ze základní školy. Děti vyrobily nádherné drobnosti a s upřímností sobě vlastní je předávaly se slovy:
„Přejeme vám všechno nejlepší ke Dni pečovatelů.“
„Děkujeme, že pečujete.“ 💐
Velmi dojemné bylo i to, že děti ze ZŠ poděkovaly nejen pečovatelkám a sestřičkám, ale také sociální pracovnici, pracovnicím ze Stacionáře, kuchařkám i paní účetní. Mohly tak vidět, kolik profesí, laskavých rukou a usměvavých tváří stojí za péčí o naše klienty.
A když večer při večeři poděkovali našim pečujícím i samotní klienti… mnozí z nás měli slzy v očích. 💛
Děkujeme všem, kteří pečují srdcem. Vaše práce má obrovský smysl. 🌿



















