Čtvrtý den našeho Týdne s Baťou byl plný smíchu, radosti, vzpomínek a krásné energie, která naplnila celou společenskou místnost. ❤️ ...
Dnešní odpoledne v našem domově se neslo v příjemné atmosféře společného povídání u kávy na téma Mezinárodního dne kol. Klienti se s velkým zaujetím zapojovali do připraveného kvízu, který je prostřednictvím vzpomínek zavedl zpět do let jejich mládí.
Během setkání jsme společně diskutovali o významu cyklistiky v minulosti i současnosti, sdíleli osobní zážitky spojené s jízdou na kole a připomněli si také světoznámé cyklistické závody. Velkou radost nám udělala aktivita a nadšení, s jakým se klienti zapojovali do odpovědí i vzájemné diskuze.
Podobná setkání podporují nejen procvičování paměti a kognitivních funkcí, ale také přispívají k upevňování sociálních vazeb, sdílení životních zkušeností a vytváření příjemných společných zážitků. Děkujeme všem za krásně strávené dopoledne plné vzpomínek, úsměvů a inspirativních příběhů



















