Čtvrtý den našeho Týdne s Baťou byl plný smíchu, radosti, vzpomínek a krásné energie, která naplnila celou společenskou místnost. ❤️ ...
Úterní dopoledne jsme si s našimi klienty opravdu užili. Společně jsme si zahráli oblíbené společenské hry – někdo zvolil klasické karty, jiní dali přednost Člověče, nezlob se nebo kvízovým hrám, při kterých jsme si procvičili paměť i postřeh.
K dobré náladě samozřejmě nechyběl šálek voňavé kávy, který celé dopoledne krásně doplnil. Během hraní jsme si povídali, vzpomínali a zasmáli se, až se po místnosti rozléhal smích.
Bylo to velmi milé a pohodové dopoledne, které nám všem přineslo radost, pohodu a hezké společné chvíle.



















