Předvánoční týden s bohatou nabídkou akcí a aktivit

Předposlední týden letošního roku byl v domově Senior C doslova nabitý akcemi spojenými s vánočními svátky. Jedno zimní odpoledne nám zpříjemnily děti se svými učiteli ze ZUŠ Otrokovice, které nám zazpívaly koledy. Abychom mohli zpívat s nimi, daly nám zpěvníčky, ale my jsme je překvapili, protože koledy známe a dokázali jsme zpívat zpaměti, čímž jsme jim udělali velkou radost.
Nezapomněl nás navštívit Ježíšek, který přinesl spoustu dárků. Překvapením byly dárky od „Ježíškových vnoučat“, které představila vedoucí POP Senioru C Simona Wolfová. Balíčků se ujal ředitel domova Ing. Zdeněk Mikel, který je osobně předával a současně všem popřál krásné prožití vánočních svátků.
Odpoledne za námi zavítal, některým dobře známý, ženský sbor, s názvem Tetičky z Kunovic. Krásnými písničkami nás velmi potěšili a ještě pro nás upekli vyhlášené svatební koláčky, na kterých jsme si pochutnali. Velmi jsme obdivovali jejich elán a energii, kterou nám předali.
Každý měsíc za námi také chodí paní Bílková se svými jezevčíky a dělá radost uživatelům, kteří mají psy rádi. Abychom potěšili i pejsky, máme pro ně vždy připraveny nějaké pamlsky jako odměnu.
Všem lidem dobré vůle, kteří našim uživatelům udělali radost nejen v tomto předvánočním čase, patří velké poděkování. Přejeme Vám, vážení přátelé, krásné prožití vánočních svátků a v novém roce hodně zdraví, štěstí a pohody.

  Ostatní archiv

Naši partneři