Čtvrtý den našeho Týdne s Baťou byl plný smíchu, radosti, vzpomínek a krásné energie, která naplnila celou společenskou místnost. ❤️ ...
Ve čtvrtek 3. června se klienti SENIORu C věnovali přípravě občerstvení na odpolední akci, kterou byla hra v kuželkách. Společnými silami připravili těsto a upekli sušenky. Pocit, že jsou potřební a mohou přispívat ke společnému dílu jim dodává energii do dalších dní.





















