Zvětšit písmo |

Cena kvality v sociální péči

Redakce časopisu Péče o seniory pořádá ve spolupráci s Radou kvality ČR soutěž o nejlepšího poskytovatele sociálních služeb v České republice – Cenu kvality v sociální péči. Záměrem ocenění je každoročně hledat, podporovat a morálně ohodnotit ty jednotlivce a instituce, kteří v této náročné době vytvářejí komfortní prostředí a stabilní zázemí pro uživatele svého zařízení sociální péče a svým přístupem k práci potvrzují, že kvalita je především v profesionalitě a osobním přístupu. Projekt se stal Strategickým projektem Národního programu podpory kvality v ČR a získal tím nejvyšší možný kredit v aktivitách národní politiky kvality.

Dne 8. listopadu 2018 získal tuto prestižní CENU KVALITY SENIOR Otrokovice, p.o., v kategorii – poskytovatelé sociálních služeb – pobytové služby pro seniory. Slavnostní finále se uskutečnilo v prostorách Rytířského sálu Senátu Parlamentu ČR. Nezůstalo pouze u jednoho ocenění a Mgr. Věra Berková – vedoucí SENIORU C a metodička organizace – si odnesla i CENU SYMPATIE tj. ocenění za výjimečnost a excelenci. V této kategorii se hodnotí to, co dělá daného pracovníka sociálních služeb jedinečným a oblíbeným. Každoročně porota vybírá z nominací napříč všemi službami i profesemi v nich zastoupenými.

Je jistě na místě poděkovat všem zaměstnancům SENIORU Otrokovice, p.o., za jejich kvalitní a nadstandardně poskytovanou péči. Jenom díky nim jsme se dostali v silné konkurenci mezi nejlepší a můžeme být hrdí na toto ocenění. Velký dík patří i našemu zřizovateli, městu Otrokovice, díky jehož podpoře a záštitě může organizace dlouhodobě svoje služby takto velkoryse poskytovat.

Naši partneři