Informace

Zvětšit písmo |

Usnesení vlády ČR ze dne 12. října 2020 č. 1029 – zákaz vycházení pro vybrané druhy sociálních služeb

Povolení návštěv u uživatelů – Co Vás čeká před samotnou návštěvou?

Před návštěvou svého blízkého v SENIORu Otrokovice, p.o. musíte vyplnit a podepsat Čestné prohlášení. Formuláře jsou pro Vás připraveny na recepci budovy, kam na návštěvu půjdete, nebo si je můžete předem v pohodlí domova vytisknout, vyplnit a podepsat.

Vedle podepsaného Čestného prohlášení Vám také změříme teplotu bezkontaktním teploměrem a budeme se ptát na přítomnost příznaků nemoci COVID-19. V zájmu bezpečí a provozu sociálního zařízení a zdraví Vašich blízkých, všech ostatních uživatelů SENIORu, personálu Vás prosíme, abyste nepřicházeli do SENIORu, pokud na sobě cítíte příznaky respiračního nebo virového onemocnění.

Pokud přijdete na návštěvu, dodržujte, prosím, po celou dobu preventivní opatření proti šíření nemoci COVID-19.

Jaro v zahradách SENIORu

S jarem se začínají probouzet i zahrady SENIORu, nastává tak nejvhodnější čas začít s jejich oživováním a jarními pracemi.

Při té příležitosti vznikl nápad na přetvoření části okrasné zahrady v užitkovou, tj. kromě letniček, které jsou na záhonech téměř nepostradatelné, protože zahradu pak zdobí postupně od června až do podzimních mrazíků, je naším záměrem vysadit ovocné keře jako jsou maliny, ostružiny, a také vřetenovité druhy ovocných stromků. Na podzim vysázíme například jabloně, meruňky, švestky, broskvoně či třešně.

Zahradu i v dnešním čase individuálních aktivit využíváme pro zahradní terapie, kdy se uživatelé SENIORu zapojují do přípravy sazeniček. Naši uživatelé spolu s pracovnicemi již zasadili různé druhy letniček, bylinek, luštěnin, jahody. Ze zeleniny byly zasazeny například rajčata, papriky, kedlubny, ředkvičky, cukety a dýně Hokaido.Kromě zábavy a rozptýlení tak získáme i vlastní produkty k využití při dalších aktivitách.

Budeme moc rádi, pokud nám s tímto záměrem pomůžete.

Děkujeme, že jste s námi!

pracovní tým SENIORu

 

ROUŠKY S KAPSOU

Tyto roušky nám dlouhodobě usnadní práci a opakované používání.

Do textilní roušky nám umožní vložit si vložky, filtry, které dle druhu materiálu zajistí vyšší ochranu nositele, ať už jde o uživatele nebo zaměstnance.

Sazebník Pečovatelské služby

Sazebník Denního stacionáře

Sazebník fakultativních služeb – pobytové služby SENIOR Otrokovice

Sazebník úhrad Odlehčovací služba

Sazebník služeb v Domově pro seniory

Půjčovna kompenzačních pomůcek

Zkrácení provozní doby recepce v budově C

S platností od 1. listopadu 2019 je zkrácena provozní doba recepce v budově C, a to

 do 18.00 h

Po uvedené době vstup návštěvám zajistí personál domova. Prosíme o trpělivost, pokud z důvodu plnění neodkladných pracovních povinností nebude moci reagovat ihned.

Děkujeme za pochopení.

Naši partneři