Archiv

Beseda na téma – Vitamíny v zimě

  16. ledna 2020

V domově C se uskutečnila beseda na téma, které si naši uživatelé přáli. Ve čtvrtek, 16. ledna, jsme si společně  připomínali vše o vitamínech, jaké vitamíny máme, ve kterých potravinách se vyskytují a jak našemu zdraví prospívají. Také ochutnali jak šípkový čaj s medem tak různé druhy ovoce i zeleniny.

Číst více

Animoterapie s naší Lili přináší vždy radost a šťastné úsměvy

  15. ledna 2020

Úterní (14. ledna) animoterapie s ramlicí Lilinkou opět maximálně potěšila naše uživatele v domově B. Přítomnost milého zvířátka v jejich bytech  sebou vždy nese radost, pocit štěstí a dobrou náladu.

Číst více

Keramické misky jako užitečný dárek

  15. ledna 2020

Letos jsme do domova C dostali od Ježíškových vnoučat keramickou hlínu. Proto jsme se rozhodli ji vyzkoušet a udělat z ní něco pěkného a užitečného. Zkusili jsme misky, do kterých si můžeme dát také nějaké drobnosti nebo potěšit naše blízké, pro něž to bude dárek a určitě příjemné překvapení. Výrobky ještě nejdříve musíme vypálit v naší keramické peci. Avšak již víme, že se dobré dílo vydaří! 🙂

Číst více

Hudební terapie s perkusními nástroji

  14. ledna 2020

V pondělí, 13. ledna, proběhla v domově B hudební terapie s perkusními nástroji, která potěšila všechny uživatele. Uživatelé, kteří se nemohli připojit při skupinové terapii, byli navštíveni individuálně na pokojích. Hudební terapie  napomáhá rozvoji nových způsobů emocionální prezentace, jakož i formování nových životních strategií a sociálních vztahů. Terapie se také ukázala jako účinná při rozvoji intelektuálních funkcí, protože zlepšuje mozkové funkce.

Číst více

My tři králové jdeme k vám…

  14. ledna 2020

Tři králové koledovali v domově  B. V pondělí, 6. ledna, koledníci navštívili všechny uživatele v jejich bytech a popřáli jim štěstí a zdraví. Svátek Tří králů je považován za den, kterým je daného roku ukončeno vánoční období. V  římskokatolické církvi však doba vánoční končí až následující nedělí, kdy se slaví svátek Křtu Páně.

Číst více

Odstrojování vánočního stromečku

  13. ledna 2020

O víkendu se na „céčku“ odstrojoval stromeček. Panovala dobrá nálada se zakončením u kávy a povídáním o tradicích a jak to naši senioři měli doma.

Číst více

Taštičky se zelím, plné vitamínů, všem velmi chutnaly

  10. ledna 2020

Na podzim loňského roku jsme v domově C nakládali zelí a nyní již přišel čas k jeho konzumaci. V zimním sychravém období má navíc dostatek vitamínů. Rozhodli jsme se upéct taštičky z listového těsta, které jsme plnili touto kysanou specialitou. Odpoledne, ve čtvrtek 9. ledna, jsme si pak společně na zelné dobrůtce velmi pochutnali.

Číst více

Tradiční obchůzka Tří králů

  6. ledna 2020

Tradiční obchůzce Tří králů (pondělí 6. ledna) předcházela beseda o zvycích a tradicích tohoto svátku. Uživatelé vzpomínali, jak tomu bývalo dříve a povídali jsme si, jak probíhá Tříkrálová sbírka dnes. V domově C se stala tradicí také obchůzka Tří králů, kteří seniorům popřejí zdraví, štěstí a Boží požehnání. Úsměv na jejich tvářích je odměnou a pokud se přidají se zpěvem koledy „My tři králové, jdeme k Vám“, tak víme, že návštěva přinesla radost.

Číst více

Novoroční turnaj v šipkách

  6. ledna 2020

Nový rok jsme v domově C začali v pátek, 3. ledna, turnajem v šipkách. Sportovní aktivity jsou velmi oblíbené, ať jsou to ruské kuželky, pétanque v domově  B anebo šipky. V našich seniorech je stále ještě soutěživý duch, proto se uživatelé navzájem povzbuzovali a obdivovali výkony druhých. Protože výsledky byly velmi těsné, v podstatě se vítězi stali všichni. I u nás platí heslo: „Není důležité zvítězit, ale zúčastnit se.“

Číst více

Loučení se starým rokem, vítáme nový rok 2020

  1. ledna 2020

V domově B jsme se rozloučili s rokem 2019 a těšíme se, co přinese NOVÝ ROK. Při společném posezení a občerstvení, se uživatelé příjemně naladili a mohli si užít společnost svých vrstevníků.

Číst více

Přichystali jsme si pohoštění na poslední den v roce

  1. ledna 2020

Na „céčku“ jsme se úterní silvestrovské dopoledne pilně chystali na nadcházející loučení se starým rokem. A aby bylo co jíst, připravili jsme si jednohubky. K práci nám přišli ještě zahrát „Verunka a Honzík“.

Číst více

K silvestrovskému posezení uživatelky připravily výborné delikatesy

  31. prosince 2019

Na oslavu příchodu Nového roku 2020 se uživatelky z domova B zodpovědně připravily, a to již v pondělí 30. prosince. V dopoledních hodinách, v rámci aktivity Vzpomínky v kuchyni,  zhotovily výborné pomazánky a chuťovky k společnému silvestrovskému posezení. 🙂

Číst více

Štědrý den s pohodovou a slavnostní atmosférou

  31. prosince 2019

Jaký byl Štědrý den v domově C? Samozřejmě jsme se věnovali klasickým vánočním tradicím, zpívali koledy, nechyběla večeře, dárečky…. 🙂 Děkujeme všem zúčastněným a organizátorům za krásnou a pohodovou sváteční atmosféru, kterou našim seniorům připravili.

 

Číst více

Bohoslužba v duchu oslavy Vánoc

  28. prosince 2019

V domově C  se vždy poslední pátek v měsíci koná v odpoledních hodinách
bohoslužba, kterou vede P. Mgr., Ing. Pavel Šupol z otrokovické farnosti.
Poslední mši v tomto roce doprovodil pěvecký sbor koledami. Bohoslužby
nejsou jedinými duchovními aktivitami u nás. Dochází k nám katechetka p.
Čechová, která navštěvuje uživatele na pokojích a pravidelně se naši
uživatelé setkávají v knihovně našeho domova u modlitby Růžence nebo v
Katolickém společenství.

Číst více

U štědrovečerního menu nechyběly ani koledy

  25. prosince 2019

Oslava třídenních vánočních svátků započala Štědrým dnem, 24. prosince, kdy se naši senioři sešli v odpoledních hodinách v jídelně domova B. Společně usedli u slavnostní tabule, kterou děvčata z pečovatelské služby postupně zaplnila bohatým štědrovečerním menu. Jídelnou, před i po večeři, zazněl zpěv vánočních koled doprovázený preludiem na klávesový nástroj, a to díky uživateli Jaromíru Večeřovi, stále aktivnímu hudebníku.

Číst více

Vánoční dekorace doladily kouzlo svátečních dnů

  23. prosince 2019

Uživatelé v domově B si v rámci zahradní terapie, pod pracovním vedením paní Jany Gajdůškové, vyrobily krásné vánoční dekorace.

Číst více

Posezení u vánočního stromečku

  23. prosince 2019

Posezení u VÁNOČNÍHO STROMU pana ředitele a uživatelů domova, proběhlo v příjemné atmosféře s předáváním vánočních dárků a plněním vánočních tradic.

Číst více

Zazpívaly nám děti ze Studánky

  23. prosince 2019

Velmi oblíbený dětský pěvecký sbor Studánka, který s námi spolupracuje v rámci setkávání generací, navštívil ve čtvrtek, 19. prosince, seniory v domově  B. Dětem moc děkujeme za krásné vystoupení, které nás vždy velmi potěší.

Číst více

…a je napečeno..

  23. prosince 2019

Uživatelky v domově B, si  ve středu, 18. prosince, připravily ke společnému svátečnímu posezení nepečené i pečené cukroví. Společné dílo se podařilo na výbornou a tak si budeme během svátečních dnů pochutnávat.

Číst více

Muzikoterapie s Karlem Černochem

  23. prosince 2019

V pondělí, 16. prosince, proběhla v domově B muzikoterapie, ve které jsme si připomněli život a dílo Karla Černocha. Začínal jako rokenrolový a bigbeatový zpěvák v 60. letech 20. století. Stal se především zpěvákem středního proudu, vystupoval v Divadélku Ateliér ve Spálené ulici na Novém Městě pražském v pořadech Evy Olmerové. Hostoval též v některých představeních Divadla Semafor. Po převratu v roce 1989 se etabloval jako úspěšný muzikálový herec a zpěvák, vystupoval také s českým komikem a  hercem Jiřím Wimmerem, působil též jako moderátor, například v pražském Country rádiu či Eldorádiu i jinde.

Číst více

Známé pěvecké kvarteto opět potěšilo

  23. prosince 2019

Hudební a pěvecká skupina Návraty z Tlumačova přijela za uživateli domova B se svým předvánočním programem. Naši uživatelé si tak mohli i společně zanotovat známé písničky a vyžádali si i menší přídavek.

Číst více

Zaposlouchali jsme se do krásných písní Ženského pěveckého sboru

  23. prosince 2019

Ženský pěvecký sbor Otrokovice navštívil ( v sobotu, 14. prosince ) již tradičně uživatele domova B s překrásným pěveckým vystoupením, které nás všechny nádherně naladilo na blížící se vánoční svátky.

Číst více

Předvánoční týden s bohatou nabídkou akcí a aktivit

  20. prosince 2019

Předposlední týden letošního roku byl v domově Senior C doslova nabitý akcemi spojenými s vánočními svátky. Jedno zimní odpoledne nám zpříjemnily děti se svými učiteli ze ZUŠ Otrokovice, které nám zazpívaly koledy. Abychom mohli zpívat s nimi, daly nám zpěvníčky, ale my jsme je překvapili, protože koledy známe a dokázali jsme zpívat zpaměti, čímž jsme jim udělali velkou radost.
Nezapomněl nás navštívit Ježíšek, který přinesl spoustu dárků. Překvapením byly dárky od „Ježíškových vnoučat“, které představila vedoucí POP Senioru C Simona Wolfová. Balíčků se ujal ředitel domova Ing. Zdeněk Mikel, který je osobně předával a současně všem popřál krásné prožití vánočních svátků.
Odpoledne za námi zavítal, některým dobře známý, ženský sbor, s názvem Tetičky z Kunovic. Krásnými písničkami nás velmi potěšili a ještě pro nás upekli vyhlášené svatební koláčky, na kterých jsme si pochutnali. Velmi jsme obdivovali jejich elán a energii, kterou nám předali.
Každý měsíc za námi také chodí paní Bílková se svými jezevčíky a dělá radost uživatelům, kteří mají psy rádi. Abychom potěšili i pejsky, máme pro ně vždy připraveny nějaké pamlsky jako odměnu.
Všem lidem dobré vůle, kteří našim uživatelům udělali radost nejen v tomto předvánočním čase, patří velké poděkování. Přejeme Vám, vážení přátelé, krásné prožití vánočních svátků a v novém roce hodně zdraví, štěstí a pohody.

Číst více

Vystoupení Tetiček z Kunovic opět vynikající

  20. prosince 2019

Vystoupení Tetiček z Kunovic v domově C, tentokrát ve čtvrtek 19. prosince, nebylo žádnou novinkou. A ani letos naše uživatele nezklamaly. Opět jsme si jejich zpívání moc a moc užili. Děkujeme, že nás svou návštěvou v tento předvánoční čas poctily a přinesly s sebou báječnou náladu a pozitivní energii.

 

 

Číst více

Krásné představení studentů naladilo na vánoční notu

  16. prosince 2019

Vystoupení studentů hereckého oboru z VOŠ Zlín, pod vedením paní profesorky MgA. Dity Rozumkové, bylo dalším zpestřením prosincového dopoledne. Úvodního slova se ujal herec Městského divadla ve Zlíně a profesor MgA. Pavel Leicman. Studenti si získali náš velký obdiv za krásné představení, kde nejen zpívali vánoční písničky, ale také hráli na hudební nástroje a hlavně zahráli jednotlivé postavy z vánočního příběhu. Je vidět, že je studium baví. Velký dík patří také všem jejich profesorům, kteří se jim věnují.

 

 

Číst více

Tradice a zvyky při poslechu koled

  16. prosince 2019

V tomto vánočním čase si rádi zpíváme koledy, které nám přišli zahrát a zazpívat p. Kameník s p. Sychrou. Oba pánové už u nás byli, proto jsme se na ně těšili. Písničky jsme prokládali vánočními zvyky, např. polibek pod jmelím, házení střevíčku, krájení jablka, pouštění lodiček nebo si každý vybral své štěstíčko. Vánoční písničky si uživatelé zpívali společně s vystupujícími a naladili se do vánoční atmosféry.

Číst více

Vánoční koncert Cantica laetitia

  15. prosince 2019

Naši senioři z domova C se v neděli dopoledne naladili na vánoční vlnu . Díky projektu Ježíškova vnoučata jsme se mohli zaposlouchat do tónů koled a vánoční mše se sborem Cantica laetitia – akademický sbor FT UTB Zlín, který se na zážitku podílel.  Cantica laetitia letos oslavila 15 let od svého založení a získává pravidelně ocenění u nás i v zahraničí. Atmosféru podtrhlo občerstvení, o které se postaral tým zaměstnanců z firmy MDT Telemedicína: Diagnostika bušení srdce a vysokého krevního tlaku. Všem tímto moc DĚKUJEME

Číst více

Vánoční tvoření se studenty gymnázia

  16. prosince 2019

Tradičně naše seniory v domově B navštívili studenti Otrokovického gymnázia a společně vytvořili sváteční výzdobu do bytů uživatelů.

Číst více

Vánoční atmosféru jsme si užili při pečení cukroví

  16. prosince 2019

Ve druhém prosincovém týdnu si uživatelé domova B  zpříjemnili dopoledne pečením vánočního cukroví. Při pečení si užívali příjemnou vánoční atmosféru a zavzpomínali si, jaké druhy cukroví se u nich doma pekly.

Číst více

Malí psí kamarádi opět v akci

  16. prosince 2019

Opět nás navštívili naši malí chlupatí terapeuti. V úterý, 10. prosince,  proběhla v domově B předvánoční CANISTERAPIE s oblíbenými jezevčíky. Naši uživatelé se tak mohli potěšit  jejich milou návštěvou.

Číst více

Symbol vánočních svátků doplní kouzelnou atmosféru

  12. prosince 2019

Ve společenském sále domova C jsme všichni společně nazdobili ve středu 11. prosince vánoční stromeček. Nádherný symbol Vánoc nám bude svítit u všech kulturních vystoupení, která se budou konat v tomto sále našeho domova, Senioru C. A že jich nebude málo! Stromeček nám navodí tu správnou atmosféru Vánoc.

Číst více

Přípravy na Vánoce doslova v plném proudu

  12. prosince 2019

Přípravy na vánoční svátky jsou v plném proudu, a ne jinak tomu bylo v úterý 10. prosince u nás, v domově C. Pečení, které probíhá ve všech oddělení, kdy naši uživatelé vzpomínají na dobu, kdy sváteční dobroty připravovaly doma pro své děti a následně i vnoučata. Tolik receptů a rad, jak připravit to nejlepší cukroví by vydalo na knihu.

Číst více

Perníčky pečeme a zdobíme s láskou…

  12. prosince 2019

V rámci aktivity Vzpomínky v kuchyni uživatelky budovy B pekly vánoční perníky. Při pečení jsme opět zavzpomínali na předvánoční přípravy v domácnostech dříve a dnes. V úterý 10. prosince pak pod vedením paní Matochové, jsme perníčky také nazdobily. Seniorkám šla práce pěkně od ruky, procvičily si navíc jemnou motoriku a prožily společně předvánoční pohodové dopoledne.

Číst více

Mikuláš s doprovodem mile překvapil

  12. prosince 2019

Mikulášská družina navštívila ve čtvrtek 5.prosince všechny uživatele v domově B s tou správnou nadílkou. Senioři byli bez výjimky mile překvapeni a dokonce poctivě odříkali i modlitby, které se naučili v dětství.

Číst více

Mikulášská nadílka potěšila i naše nejmenší

  7. prosince 2019

Do domova C, v pátek 6. prosince, opět zavítal Mikuláš s andělsko-čertovským doprovodem a tentokrát „naděloval“ radost těm nejmenším. Pro malé dítě je příchod symbolické Trojice přímo zázrak. A na dospělých je, aby uvedenou tradici předávali i nadále, protože je jedním ze světlých bodů v našem jinak všedním putování po tomto světě.

Celou předvánoční akci zahájily děti z DDM Sluníčko s tanečním vystoupením. A následně Mikuláš, čert a anděl šikovným dětem, které splnily úkoly ve zručnostních disciplínách, předal balíček dobrot. Děkujeme všem! 🙂

Číst více

Mikuláš navštívil seniory a nestačil se divit

  5. prosince 2019

Ve čtvrtek 5. prosince nás v domově C navštívil sv. Mikuláš s andělem a čertem. Protože byli všichni naši uživatelé během celého roku většinou hodní, zasloužili si, aby je Mikuláš, anděl a čert řádně odměnili mikulášským balíčkem. Mikulášská obchůzka neminula žádného uživatele našeho domova. Vykoupení ze spárů čerta bylo možné jen básničkou nebo písničkou, se kterou jim pomohl i Mikuláš s andělem, takže si nakonec všichni zasloužili sladkou odměnu.

Číst více

Vánoční nálada u seniorů

  5. prosince 2019

Atriem v domově C  se ve středu 4. prosince nesly vánoční koledy , a to díky dětem ze sboru Studánka, se kterými jsme společně rozsvítili vánoční stromeček. Na zahřátí se podával tradiční punč  Koledy jsme zpívali všichni společně. Slzy v očích seniorů byly důkazem toho, že se vystoupení líbilo. Už teď se těšíme na další, tentokrát jarní vystoupení.

Číst více

Rozsvícení vánočního stromečku

  6. prosince 2019

V domově B proběhlo v úterý 3. prosince  rozsvícení vánočního stromu ve vestibulu domova. K příjemné atmosféře nám zazpívali Babčice a Chlapčiska ze Spytihněvi.

Číst více

Nejlepší terapeut má srst a čtyři nohy

  6. prosince 2019

Opět nás přišli navštívit naši malí kamarádi. Pejsci už svou přítomností dokáží vyvolat dobrou náladu všude tam, kde je jí nedostatek. A o tom, že úsměv léčí není pochyb. Naši uživatelé v domově B si tyhle chvíle vždy krásně užívají.

 

 

Číst více

Pečeme na Mikuláše

  3. prosince 2019

Tradiční český perník  už odpradávna nechybí na téměř žádné vánoční tabuli. Jako každý rok, tak i letos budeme péct v domově C vlastní cukroví. Začali jsme perníky, které nesmí chybět na Mikuláše.  Všichni uživatelé se snažili, protože tím udělají velkou radost nejen svým vrstevníkům, ale také dětem, které přijdou na Mikulášskou nadílku v pátek 6. prosince 2019.

 

 

 

 

 

 

Číst více

Návštěva čtyřnohých přátel opět velmi potěšila

  30. listopadu 2019

V posledním listopadovém týdnu nás v domově C navštívila paní Bílková se svými jezevčíky. A nejvěrnější přátelé lidí opět všechny milovníky zvířat potěšili svou přítomností. Je úžasné vidět, jak je naši uživatelé vítají a nabízejí pamlsky, které čtyřnozí kamarádi nikdy neodmítnou.

Číst více

V turnaji v šipkách zvítězili všichni

  30. listopadu 2019

Pro naše milé seniory v domově C, jsme  uspořádali (29. listopadu ) malý turnaj v šipkách. Po celou dobu panovala dobrá nálada a malým vítězem se stal nakonec každý, protože není přeci důležité vyhrát, ale zúčastnit se. A o to jde.

Číst více

Upekli jsme si dobrotu z jablíček

  30. listopadu 2019

Uživatelé domova B si ve středu, 27. listopadu, užili odpoledne pečením moučníku „JABLKA V ŽUPANU“. Pečení dopadlo na výbornou a při společné ochutnávce jsme  zavzpomínali, co vše si z jablek můžeme připravit.

Číst více

Pochutnali jsme si na výborné čokoládě

  29. listopadu 2019

V prostorách  jídelny domova B proběhla v úterý, 26. listopadu, ochutnávka výběrových druhů cukrovinek z belgické čokolády. V pestré nabídce nechyběly výrobky mléčné, hořké či s příchutěmi, višně v čoko obalu, lanýže, proslavené pralinky a mnohé další. Senioři si tak náramně pochutnali a navíc mohli sladkosti zakoupit i pro své nejbližší.

Číst více

Osobnost měsíce – Helena Štáchová

  30. listopadu 2019

V měsíci listopadu ( 26. 11. ), jsme do vzpomínkového pásma „Osobnost měsíce“  vytipovali  loutkoherečku, režisérku a dabérku Helenu Štáchovou, která by se o pouhých osm dní dříve dožila 75 let. K osobě Heleny Štáchové neodmyslitelně patří dvojice loutek – taťulda Spejbl a jeho potomek Hurvínek, kterým spolu manželem Milošem Kirschnerem propůjčili své hlasy. Při promítání několika krátkých pohádek se tak senioři vrátili do let, kdy příběhy nezapomenutelných postaviček sledovali se svými dětmi.

Číst více

Velikán české hudby Bedřich Smetana

  29. listopadu 2019

V pondělí 25. listopadu, se uživatelé domova B v rámci Hudebního okénka podívali na život a dílo významného českého hudebního skladatele Bedřicha Smetany. Svými osmi dokončenými operami různých žánrů položil základ českého repertoáru; největší popularity, a to i v Německu a jinde ve světě, dosáhla komická opera z venkovského prostředí Prodaná nevěsta, která je považována za prototyp české národní opery. Z dalších skladeb jsou nejznámější cyklus symfonických básní Má vlast a smyčcový kvartet č. 1 e moll „Z mého života“, jež jsou zásadními příspěvky do vývoje těchto žánrů. Vedle toho napsal Smetana také četné klavírní skladby a vokální díla pro pěvecké sbory. V padesáti letech věku zcela ohluchl, ale i po ztrátě sluchu dokázal složit řadu vrcholných děl.

Číst více

Vystoupení skupiny Návraty přítomné nabilo pozitivní energií

  27. listopadu 2019

Sychravé a ponuré dopoledne, ve čtvrtek 21. listopadu, zpříjemnila uživatelům v domově C hudební skupina Návraty z Tlumačova. Dámy, které jsou její neodmyslitelnou součástí, nám nejsou neznámy, protože v našem zařízení nevystupovaly poprvé. Naši senioři se na vystoupení velmi těšili a zejména ti, kteří přišli na jejich vystoupení poprvé, byli velmi příjemně překvapeni. Všichni si společně zavzpomínali na písničky svého mládí a nasmáli se u vtipů, kterými byly písničky prokládány. Je až neuvěřitelné, kolik pozitivní energie učinkující ženy vyzařují, a jak ochotně se s námi o ni rozdělily! I za to jim patří velké poděkování.

Číst více

Mužský pěvecký sbor Hlahol příjemně naladil atmosféru

  25. listopadu 2019

Ve čtvrtek 21. listopadu zavítal do domova B otrokovického SENIORu mužský pěvecký sbor Hlahol z Mysločovic. Naše uživatele příjemně naladil repertoárem písní z Hané, ale i z celé Moravy. V programu Hlaholu nechybí ani udržování místních folklorních i společenských tradic – Starý hanácký právo, velikonoční obchůzka, regionální folklorní slavnosti aj. K pestré činnosti přispívá také řada drobných vystoupení v rámci obce, jako jsou svatby, zatahování, besedy s důchodci, mikulášský jarmark či aktivní účast na některých slavnostních bohoslužbách. Jak jsme se dozvěděli, spolek Hlahol vznikl v roce 2007, avšak počátek své činnosti datuje již od r. 1998.

Číst více

Test logické úvahy a prostorové představivosti na výbornou

  22. listopadu 2019

Počátkem 3. listopadového týdne jsme na úseku ergoterapie v domově B uspořádaly skupinový trénink paměti. Součástí zajímavého programu bylo především procvičování tvorby slov, logického uvažování a porozumění textu s doplňováním vhodných slov. Prostorovou představivost si naši uživatelé vyzkoušeli pomocí skládačky puzzle s Ladovými podzimními obrázky. Pozornost jsme věnovali i smyslové terapii, a to prostřednictvím hmatového a sluchového pexesa. Senioři se v testech nenechali zahanbit a v náročné zkoušce uspěli na výbornou!

Číst více

V okénku osobností M. Rottrová a R. Lukavský

  22. listopadu 2019

Uživatelé v domově B v pondělí 18. listopadu dopoledne, v rámci aktivity s názvem Hudební okénko, nejdříve besedovali o dosavadním životě a úspěšné umělecké tvorbě zpěvačky Marie Rottrové.

V odpoledních hodinách se opět sešli, tentokrát k povídání o zajímavostech provázejících hereckou dráhu Radovana Lukavského. Informace o obou významných osobnostech české kulturní scény tak zpříjemnily uživatelům budovy B celý den.

Číst více

Naši partneři