Zvětšit písmo |

O denním stacionáři

V budově C SENIORu na ulici tř. Spojenců 1840, Otrokovice – Baťov se nachází sociální služba DENNÍ STACIONÁŘ, která je určena osobám (starším 45 let) s Alzheimerovou chorobou či jiným typem demence, jejichž stav vyžaduje pomoc druhé osoby.

Denní stacionář poskytuje služby osobám, kteří žijí ve vlastní domácnosti nebo se svými blízkými. Služba je řešením a pomocí pro ty, kteří denně pečují o nemocného člena rodiny. Umožní jim docházet do zaměstnání, případně získat čas i pro své osobní potřeby.
Denní stacionář má denní kapacitu 5 osob a nabízí péči, vhodné aktivity podporující udržení jejich schopností, soběstačnosti a možnost zajištění stravy. Provozní doba stacionáře je v pracovní dny od 7.00 – 15.30 hod., případně je možno dle vzájemné dohody provozní dobu přizpůsobit.

V prostorách stacionáře se nachází denní místnost s kuchyňským a jídelním koutem a prostorem pro denní aktivity, společenská místnost s oddechovým koutem a odpočivárnou a bezbariérová koupelnu s WC.

Dále mohou klienti využívat následující služby poskytované v prostorách budovy C: kadeřnictví, pedikúru, kavárnu Naděje, návštěvy bohoslužeb, knihovnu a podle zájmu i pořádané kulturní a společenské akce a výlety.

Naši partneři