Čtvrtý den našeho Týdne s Baťou byl plný smíchu, radosti, vzpomínek a krásné energie, která naplnila celou společenskou místnost. ❤️ ...
Odpolední aktivizace proběhla formou krásného mezigeneračního setkání s dětmi ze základní školy. Jelikož jsme si připomněli Mezinárodní den ošetřovatelek, děti přišly s nádherným překvapením — našim ošetřovatelkám předaly vlastnoručně vyrobené dárečky jako poděkování za jejich péči, laskavost a každodenní obětavou práci. ❤️
Po milém předání se děti vrátily mezi naše klienty a společně strávili příjemné chvíle plné povídání, smíchu. Hrálo se oblíbené Člověče, nezlob se!, malovaly se obrázky a celým sálem se nesla pohodová atmosféra doplněná dobrou kávou. ☕🎨
Taková setkání mají obrovský význam — propojují generace, přinášejí radost, úsměvy i krásné emoce. Děkujeme dětem i pedagogům za jejich návštěvu, srdečnost a chvíle, které s námi sdíleli. 💛



















